O nas

O sushi książek napisano już wiele. W MusiSushi, bazując na tradycyjnych przepisach, tworząc wyjątkową atmosferę – piszemy własną historię miejsca.

Jedzenie sushi to dla nas pewnego rodzaju filozofia, rytuał. Doceniamy nie tylko jego prozdrowotne właściwości, dbamy także o kulturę jedzenia. Do niej zaliczamy m.in odpowiedni wystrój czyli otoczenie w jakim spożywa się sushi. Eleganckie, nowoczesne wnętrze sprzyja spotkaniom w gronie najbliższych, pozwala na odrobinę relaksu. Tutaj można się wyciszyć, rozkoszując wybornymi zestawami serwowanymi przez Szefa Kuchni.

Oddajemy do Państwa dyspozycji lokal o powierzchni 65 m2 z 40 miejscami siedzącymi.
Fani sushi, znajdą u nas nową jakość, a Ci, którzy trafią do nas przypadkiem – wrócą z przyjaciółmi.

Wygodny, duży parking pomieści wiele samochodów. Również rowerzystom oferujemy w bezpiecznym miejscu możliwość pozostawienia swoich dwóch kółek, po to, aby w spokoju oddać się przyjemności jedzenia sushi.

Niezależnie od tego, czy próbowaliście już Państwo tej wykwintnej kuchni czy nie – zapraszamy do wspólnej podróży w świat niezwykłych doznań smakowych. Tutaj gotują najlepsi w Lublinie!

Praca

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Jeśli chcesz nam przesłać swoją aplikację, prosimy o wysłanie jej na poniższy adres e-mail. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

biuro@musisushi.pl

Współpraca

Nawiążemy współpracę z firmami z każdej branży. Oferujemy wyśmienitą kuchnię i prężnie działający catering. Jesteśmy otwarci na współpracę na zasadach barterowych. Wszelkie propozycje prosimy kierować do naszego managera.

biuro@musisushi.pl

RESTAURACJA: 81 443-93-99

MANAGER: 730-007-073

Koszyk
0